ilk@ilk.lt   +370 37 200 260

Papildoma stojamųjų egzaminų sesija numatyta liepos 16-17 d. ir yra skirta asmenims,  dėl pateisinamų priežasčių nedalyvavusiems pagrindinėje stojamųjų egzaminų sesijoje.

Norintys dalyvauti papildomoje sesijoje prašymą ir nedalyvavimą įrodantį dokumentą turi pateikti LAMA BPO administracijai ne vėliau kaip 48 val. po stojamojo egzamino dienos.

Lietuvių

SKAITYTI

Germaine de Capuccini EXCEL THERAPY O2„CITYPROOF“ intensyvi nuo taršos apsauganti, deguonies prisotinanti programa (Anti-Pollution Oxygenating Programme) – naujos kartos terapija, užtikrinanti ypatingą barjerą, skirtą kovai su miesto aplinkos poveikiu mūsų odai.
 
KVIEČIAME GROŽIO TERAPIJOS STUDENTES REGISTRUOTIS į parodomąjį naujausios deguoninės procedūros pristatymą. Dalyvių ska
Lietuvių

SKAITYTI

Stojančiuosius į Šv. Ignaco Lojolos kolegijos Įvaizdžio dizaino studijų programą, kviečiame nedelsti ir registruotis Lama BPO sistemoje. 
 
Stojamieji egzaminai į Įvaizdžio dizaino studijų programą vyks birželio 19-22 dienomis. Stojantieji savo prašymus gali registruoti ne vėliau, kaip 24 val.
Lietuvių

SKAITYTI

Grožio terapijos I kurso studentė Simona Maričeva ir Socialinio darbo I kurso studentė Akvilė Obelieniūtė jau beveik mėnesį atlieka Erasmus+ praktiką pietų Italijoje. Apie tai, kaip joms sekasi, tiesiai iš jų lūpų: 
 
"Italija, tai šalis, kuri nė vieno nepalieka abejingo. Čia yra tiek daug ką nuveikti ir pamatyti, kad brangini kiekvieną dieną.
Lietuvių

SKAITYTI

Šią savaitę, Skubios medicinos pagalbos studentai, kartu su juos lydėjusia lektore Irena Malašauskiene grįžo iš Ukrainos, Čerkasai miesto, kur vyko tarptautinės skubios medicinos pagalbos žaidynės.

Mūsų šaunieji studentai Neringa Smailytė, Audrius Paukštys ir Laurynas Kiškis savo grupėje iškovojo 2-ą vietą (iš 6 komandų), o bendroje įskaitoje iš 40 komandų liko 8-oje vietoje! Rezultatai tiesiog fantastiški, o šis studentų laimėjimas svarbus ne tik jiems patiems, Šv. Ignaco Lojolos kolegijai, bet ir visai Lietuvai.

Lietuvių

SKAITYTI

LR Finansų ministerija jau penktus metus iš eilės kviečia aukštųjų mokyklų studentus dalyvauti mokslo darbų konkurse apie ES struktūrinių fondų investicijų efektyvumą. Konkurse dalyvaujantys mokslo darbai turi būti apginti aukštosiose mokyklose nuo 2017 m. rugsėjo 1 d. iki 2018 liepos 1 d.

Darbų ir dalyvių registracija konkursui vyksta iki 2018 m. liepos 9 dienos.

Konkurso nuostatai

Lietuvių

SKAITYTI

Besibaigiant pavasario semestrui Ortopedijos technologijos studentai turėjo galimybę apsilankyti Kauno technologijos universitete, Mechatronikos instituto Biomechatronikos laboratorijoje. Dėstytoja dr. Birutė Sinkutė pakvietė visų kursų Ortopedijos technologijos studentus, nes susipažinti su tokio lygio įranga ir aplankyti laboratorijas neabejotinai yra labai naudinga studentams.

Lietuvių

SKAITYTI

Vakar Grožio terapijos I kurso studentės lankėsi ODA Klinika Kaune, kur kosmetologė Ilona Ūsienė skaitė paskaitą apie rūgštinius produktus, jų poveikį odai ir atliekamas procedūras.

Po teorinės medžiagos pristatymo studentės turėjo galimybę praktiškai išbandyti naujausią diagnostinę įrangą, skirtą kuo tikslesniam veido odos būklės nustatymui. Vienai iš studenčių buvo ištirta veido oda, ir paaiškinta, ką reiškia rezultatai.

Lietuvių

SKAITYTI

Prasidėjo popiežiaus vizito savanorių registracija

Pradedama popiežiaus Pranciškaus vizito savanorių registracija. Kad popiežiaus viešnagė Lietuvoje praeitų sklandžiai, prireiks apie tūkstančio savanorių Vilniuje ir Kaune. Savanorių registracija svetainėje popieziausvizitas.lt vyks iki rugpjūčio 1 d.

Lietuvių

SKAITYTI

Lietuvių

SKAITYTI

I kurso Kulinarinio meno studentas Justas Stulpinas pagal Erasmus+ programą atlieka praktiką ispanų kompanijos Josper Hornos Brasa restorane PURA BRASA Arenas, Barselonoje. Justas Ispanijoje dar praleis kelias savaites, o kaip jam sekasi pasakoja jis pats.

Kaip vertinate savo praktikos vietą Barcelonoje?

Lietuvių

SKAITYTI

Všį „SynergyLT” komanda Tavęs klausia: ar žinai, kas Tau iš tikrųjų svarbu gyvenime? Ko Tu sieki? Ar moki pajusti prasmę gyvenimo kasdienybėje? Tam, kad padėti Tau atsakyti į šiuos klausimus, organizuojame 5 dienų trukmės intensyvius praktinius mokymus, kurie padės Tau labiau pažinti save.

„Energijos inkubatorius” – tai mokymai, kuriais siekiame padėti:

Lietuvių

SKAITYTI

Gegužės 15 d. dvi Šv. Ignaco Lojolos kolegijos, Grožio terapijos studijų programos I kurso studentė Simona Maričeva ir Socialinio darbo I kurso studentė Akvilė Obelieniūtė išvyko į Italiją, kur praleis kelis mėnesius ir atliks praktiką pagal Erasmus+ tarptautinių mainų programą.
Lietuvių

SKAITYTI

Lisa Gillis  - Ortopedijos technologijos studentė iš didžiausio taikomųjų mokslų universiteto Flandrijos regione, Belgijoje – Thomas More. Lisa – 3 kurso bakalauro studijų studentė, kuriai šie metai paskutiniai, tad gavusi diplomą iškart pradės dirbti Ortopedijos technologijos srityje. Bet prieš tai dar pabaigs 3 mėn. Erasmus+ praktiką Šv. Ignaco Lojolos kolegijoje.

Lietuvių

SKAITYTI

Neringos savivaldybės administracija ir Šv. Ignaco Lojolos kolegija pradeda kartu vykdyti Europos Sąjungos (ES) lėšomis finansuojamą projektą pagal 2014 - 2020 metų ES fondų investicijų veiksmų programos 8 prioriteto "Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu" įgyvendinimo priemonės Nr. 08.4.1.-ESFA-V-16 "Kompleksinės paslaugos šeimoms"

Partneriai apjungdami ir kooperuodami savo patirtį, profesines žinias, įgūdžius ir dalykinę reputaciją bendrai įgyvendins projektą "Kompleksinės paslaugos šeimai Neringos savivaldybėje"

Lietuvių

SKAITYTI

Visiškai naujas studentų apgyvendinimo projektas jau baigiamas įgyvendinti ir nuo rugsėjo 1 d. galės priimti naujus studentus.

Planuojama, kad studentų apgyvendinimo kompleksas galės pasiūlyti 250 kambarių su visa reikiama įranga, baldais ir kitais patogumais tad studentai galės labiau koncentruotis į studijas, o ne apgyvendinimo paieškas, mokesčių mokėjimą ir pan.

Lietuvių

SKAITYTI

Kulinarinio meno bakalauro studijų programa unikali Lietuvoje. Ją šiais mokslo metais pradėjo vykdyti Šv. Ignaco Lojolos kolegija ir jau gali džiaugtis puikiais rezultatais.

Lietuvių

SKAITYTI

Vakar žurnalas „Reitingai“ jau penktąjį kartą paskelbė institucinį Lietuvoje veikiančių universitetų ir kolegijų reitingą. Šiame reitinge atskleidžiamas Lietuvos aukštojo mokslo pasididžiavimas, tačiau taip pat išryškėja ir opiausios problemos.

Nevalstybinių (privačių) kolegijų reitinge Šv. Ignaco Lojolos kolegija įvertinta trečia vieta:

Lietuvių

SKAITYTI

Puslapiai

Partneriai

Partneriai / 2016-08-31

Partneriai: 

Kontaktų forma