ilk@ilk.lt   +370 37 200 260

Medijų centras

Medijų centro paskirtis – teikti Kolegijos bendruomenei informacijos paslaugas ir suteikti prieigą prie informacijos išteklių, reikalingų studijoms ir mokslui.

Medijų centre įrengta savarankiškų studijų erdvė, kurioje veikia bevielis ryšys, įrengtos kompiuterizuotos darbo vietos; atvirose lentynose prieinamos studijoms reikalingos knygos, naujausi profesiniai žurnalai, metodinė medžiaga, informaciniai bukletai apie profesinės karjeros planavimą, kita. Studentams ir darbuotojams teikiama pagalba informacijos išteklių paieškos klausimais.

Teikiamos paslaugos

Biblioteka-skaitykla. Informacijos ištekliai studijoms ir mokslui: knygos, žurnalai, duomenų bazės ir kt.

Informacijos paslaugos. Kolegiją reprezentuojanti informacinė medžiaga; informacijos sklaida.

Konsultacijos. Studentams ir dėstytojams teikiamos individualios konsultacijos informacijos išteklių paieškos klausimais. Dėl konsultacijų laiko prašome susitarti iš anksto el. paštu biblioteka@ilk.lt

Bibliotekos naudojimosi taisyklės

Medijų centro darbo laikas:

Pirmadienis: nedirba
Antradienis: nedirba
Trečiadienis: 8:30-17:00  
Ketvirtadienis: 8:30-12:00
Penktadienis: 8:30-16:00

Kontaktai

Biblioteka: tel. nr. 8 37 242625, el. p.  biblioteka@ilk.lt,
Naujienų sklaida: naujienos@ilk.lt

Informacijos ištekliai studijoms ir mokslui

ILK elektroninis katalogas. Tai suvestinė Lietuvos kolegijų bibliotekų informacijos sistema (arba elektroninis katalogas), kuri suteikia galimybę atlikti reikalingų leidinių paiešką Šv. Ignaco Lojolos kolegijos (ILK) bibliotekos kataloge. Kataloge galima pasitikslinti, ar jus dominantis leidinys yra ILK bibliotekoje, kiek yra egzempliorių, kokios išdavimo sąlygos* ir t.t.
Darbo su ILK bibliotekos el. katalogu vadovas

ILK virtuali biblioteka. Tai integrali paieškos sistema, leidžianti ieškoti Šv. Ignaco Lojolos kolegijos bibliotekos ištekliuose, Lietuvos akademinėje elektroninėje bibliotekoje (eLABa), prenumeruojamose duomenų bazėse, atviros prieigos elektroniniuose ištekliuose.

Prenumeruojamos duomenų bazės. Tai ILK prenumeruojamoss užsienio duomenų bazės, kuriose rasite viso teksto mokslinių žurnalų ir straipsnių biomedicinos, socialinių mokslų, menų ir kitomis temomis.

Lietuvos virtuali biblioteka. Tai integrali paieškos sistema, leidžianti ieškoti Lietuvos akademinėse bibliotekose, jų prenumeruojamose duomenų bazėse, kitose duomenų bazėse, atviros prieigos talpyklose ir archyvuose.

Lietuvos akademinė elektroninė biblioteka (eLABa). eLABa – tai nacionalinė Lietuvos akademinė elektroninė biblioteka, kurioje kaupiami ir viešai prieigai teikiamimokslo ir studijų dokumentai ir/arba jų metaduomenys. Išsamiau - 

LIBIS bibliotekos. LIBIS – tai vieninga Lietuvos integrali bibliotekų informacijos sistema, naudojanti bendrą suvestinį katalogą, kuriame galima rasti reikalingų studijoms ir mokslui informacijos išteklių.

Informacijos šaltinių paieška

Biomedicinos mokslų informacijos šaltinių paieška
Socialinių mokslų informacijos šaltinių paieška
Menų informacijos šaltinių paieška

Mokymai ir kursai. Čia rasite naudingos informacijos apie mokymus ir kursus, supažindinančius su informacijos šaltinių paieška, įvairiomis elektroninėmis paslaugomis, kt.

Paieškos sistemos. Čia rasite paieškos sistemų sąrašą, sudarytą pagal įvairias temines kategorijas.

Nemokamos bibliografijos tvarkymo programos. Čia rasite informacijos apie nemokamas bibliografijos tvarkymo programas.

Partneriai

Partneriai / 2016-08-31

Partneriai: 

Kontaktų forma