St. Ignatius Loyola College I Vilniaus str. 29, Kaunas LT-44286 I Tel./fax. +370 37 200260 I E-mail: ilk@ilk.lt

Sveiki!
Jus sveikina Šv. Ignaco Lojolos kolegija – dinamiška ir moderni aukštoji mokykla, jau sulaukusi ir tarptautinio pripažinimo!
Perspektyvios studijos
Siūlome šiuolaikiškas ir perspektyvias profesinio bakalauro studijas, orientuotas į praktinę veiklą, verslumo, kūrybiškumo, socialinio atsakingumo ir dvasingumo ugdymą. Sėkmingai baigusiems studijas išduodamas aukštojo mokslo diplomas, pripažįstamas daugelyje Europos valstybių.
Moderni praktinė bazė
Socialinių partnerių dėka Kolegijos studentai gali naudotis šiuolaikiškomis praktinio mokymo bazėmis, profesionalia įranga, išbandyti naujausias technologijas ir medžiagas, perimti šalies ir užsienio specialistų praktinę patirtį.
Unikali ugdymosi aplinka
Akademinės, verslo ir jėzuitų bendruomenės pastangomis čia kuriama unikali ugdymosi aplinka, skatinanti sąmoningai ir atsakingai projektuoti savo karjerą – ne tik ambicingai siekti profesinių tikslų, sumaniai taikyti įgytas žinias ir gebėjimus, bet ir puoselėti krikščioniškas vertybes, kurti darnią aplinką, tarnauti žmonių gerovei.
Vasaros stovyklos
Organizuojame jaunimo vasaros stovyklas „Pažvelk į profesijos pasaulį kitaip“. Stovyklos padeda geriau pažinti save ir atskleisti naujas profesines galimybes.
Prisijunkite prie mūsų!
Kviečiame prisijungti prie mūsų bendruomenės – kartu siekti profesinės ir dvasinės brandos, puoselėti vertybes ir kurti tokią aplinką, kurioje būtų malonu ir gera gyventi visiems!

NEWS

(Lietuvių) Informacija stojantiesiems!

Posted on 21 Jul 2016
Sorry, this entry is only available in Lietuvių.

(Lietuvių) Akimirkos iš diplomų įteikimo šventės

Posted on 13 Jul 2016
Sorry, this entry is only available in Lietuvių.

(Lietuvių) Kolegija kviečia į mokslo metų užbaigimo ir diplomų įteikimo šventę!

Posted on 21 Jun 2016
Sorry, this entry is only available in Lietuvių.

Kviečiame kartu švęsti Kauno Arkivyskupijos 90 – metį!

Posted on 20 Jun 2016
Sorry, this entry is only available in Lietuvių.