St. Ignatius Loyola College I Vilniaus str. 29, Kaunas LT-44286 I Tel./fax. +370 37 200260 I E-mail: ilk@ilk.lt

Sveiki!
Jus sveikina Šv. Ignaco Lojolos kolegija – dinamiška ir moderni aukštoji mokykla, jau sulaukusi ir tarptautinio pripažinimo!
Perspektyvios studijos
Siūlome šiuolaikiškas ir perspektyvias profesinio bakalauro studijas, orientuotas į praktinę veiklą, verslumo, kūrybiškumo, socialinio atsakingumo ir dvasingumo ugdymą. Sėkmingai baigusiems studijas išduodamas aukštojo mokslo diplomas, pripažįstamas daugelyje Europos valstybių.
Moderni praktinė bazė
Socialinių partnerių dėka Kolegijos studentai gali naudotis šiuolaikiškomis praktinio mokymo bazėmis, profesionalia įranga, išbandyti naujausias technologijas ir medžiagas, perimti šalies ir užsienio specialistų praktinę patirtį.
Unikali ugdymosi aplinka
Akademinės, verslo ir jėzuitų bendruomenės pastangomis čia kuriama unikali ugdymosi aplinka, skatinanti sąmoningai ir atsakingai projektuoti savo karjerą – ne tik ambicingai siekti profesinių tikslų, sumaniai taikyti įgytas žinias ir gebėjimus, bet ir puoselėti krikščioniškas vertybes, kurti darnią aplinką, tarnauti žmonių gerovei.
Vasaros stovyklos
Organizuojame jaunimo vasaros stovyklas „Pažvelk į profesijos pasaulį kitaip“. Stovyklos padeda geriau pažinti save ir atskleisti naujas profesines galimybes.
Prisijunkite prie mūsų!
Kviečiame prisijungti prie mūsų bendruomenės – kartu siekti profesinės ir dvasinės brandos, puoselėti vertybes ir kurti tokią aplinką, kurioje būtų malonu ir gera gyventi visiems!

NEWS

(Lietuvių) Floristinių kultūrų simpoziumas

Posted on 26 Aug 2016
Sorry, this entry is only available in Lietuvių.

(Lietuvių) IEŠKOME NAUJŲ KOMANDOS NARIŲ DIRBTI SVEIKATOS KATEDROJE

Posted on 22 Aug 2016
Sorry, this entry is only available in Lietuvių.

(Lietuvių) Kviečiame dalyvauti “Šiluvos atlaidai 2016”

Posted on 18 Aug 2016
Sorry, this entry is only available in Lietuvių.

(Lietuvių) Mokslo metų pradžios iškilmės

Posted on 16 Aug 2016
Sorry, this entry is only available in Lietuvių.